Rubriky
Výrobky

Originálne ergonomické prepravky na nápoje odlíšia váš biznis

Pre výrobcov a distribútorov nápojov máme dobrú správu. Plastové prepravky, nemusia slúžiť už len ako jednoduchý prepravný obal na fľašky, môžu sa stať nosičom vašej reklamy. Pekný a originálny ergonomický tvar, vaše logo, nápis, slogan, obrázok alebo kontaktné údaje. To všetko môžete na svojich prepravkách odteraz mať. Pýtate sa, kde takéto skvelé prepravky nájdete ? Máme pre vás jeden tip!

napoje chladenie

Originálne plastové prepravky Schoelleralliber

Plastove prepravky na flase Schoellerallibert nájdete na web stranke www.schoellerallibert.com/sk/. Medzinárodná firma Schoelleralliber sa zaoberá výrobou a distribúciou prepravných obalov už viac ako 50 rokov. Plastové prepravky sú samozrejme vratné a ekologické, aby sa životné prostredie zaťažovalo čo najmenej. V ponuke tu nájdete rôzne dizajny a jemné variácie plastových prepraviek podľa veľkosti, výšky i prevedenia. Sú vhodné napríklad aj na klasické 0,5 litrové fľaše. Dizajn je pútavý a môžete si prepravky nechať potlačiť a spraviť z nich zaujímavý jedinečný nosič reklamy.

Univerzálne prepravky

Univerzálne prepravky na fľaše majú výhodu toho, že do nich môžete umiestňovať viaceré typy fľašiek. Taktiež sa dajú pekne upraviť a potlačiť vašim logom alebo iným marketingovým textom, či banerom. Sú ideálne na prepravu piva, nakoľko spĺňajú práve tieto štandardy. Vratné prepravky sú plne recyklovateľné a sú vhodné na stohovanie v 7 vrstvách na jednu paletu.

Pivo však nie je jediným sortimentom, v týchto praktických prepravkách sa dá prevážať aj iné nealkoholické nápoje, džúsy, minerálne vody a podobne.

flasky napojov

Predaj a prenájom prepraviek

Pokiaľ prepravky nechcete nakupovať, môžete si ich vo firme Schoellerallibert aj prenajať. Spôsob a cenu vzájomnej spolupráce si iste výhodne dohodnete. Nechajte si profesionálmi poradiť a využite vratné plastové prepravky čo najlepšie! Veď vaše nápoje si určite zaslúžia jedinečné zaobchádzanie a prezentáciu.

Rubriky
Výrobky

Studená pena a výhody jej využitia v matracoch

Výber a kúpa matraca je kľúčovým krokom, ktorý je dôležitý k tomu, aby si ľudský organizmus počas noci dostatočne odpočinul a nabral energiu pre fungovanie do nového dňa. Premýšľať pri kupovaní posteľného príslušenstva môžete nad matracmi, ktoré sú pružinové, latexové, gélové, polohovateľné či dokonca elektronicky polohovateľné alebo z prírodných materiálov. Pokiaľ však chcete mať počas spánku naozaj kvalitný odpočinok, zbaviť sa všetkého stresu a zabudnúť na všetky vaše problémy, mali by ste si skúsiť kúpiť penový matrac. Ak hľadáte maximálne možné pohodlie, kedy vás nebude nič tlačiť a nebudete sa budiť s bolesťami chrbta, krku či kĺbov, konkrétne matrace zo studenej peny sú pre vás ako stvorené.

penový materiál

Studená pena sa využíva ako výplň matracov, pričom je to skvelý materiál, ktorým im umožňuje sa aj po preležaní vrátiť do pôvodného stavu. Postačí, ak ho po objavení preležaného miesta otočíte na opačnú stranu a matrac sa behom niekoľkých hodín, prípadne dní „vyrovná“. Keď teda hľadáte kvalitný matrac, ktorý bude mať dlhú životnosť a nebude rýchlo preležaný, matrace z peny vám vydržia bez problémov až niekoľko rokov.

pohodlná posteľ

Niektorých ľudí môže názov studená pena zmiasť tým, že budú považovať matrace z tohto materiálu za chladivé. Názov studenej peny, však nemá žiadny súvis s jej vlastnosťami, ale odvíja sa od spôsobu jej výroby, kedy pena vzniká za studeného stavu. Matrace zo studenej peny teda nie sú naozaj studené, naopak dokážu v zime zahriať, avšak v lete zároveň neprehrievajú zbytočne telo. Dokážu sa taktiež prispôsobiť samotnej teplote organizmu a pôsobením jeho váhy spolu s elastickými schopnosťami peny, zabezpečia dokonalú adaptáciu polohe ležania. Studená pena dodáva matracom aj schopnosť prevzdušnenia a odvetrávania, takže sa v nich nezadržiava vlhkosť. Vhodné sú tým pádom pre ľudí s nadmernou tvorbou potu či pre alergikov, pretože vzdušnosť zabraňuje množeniu baktérií, roztočov a zberaniu prachu.

Rubriky
Výrobky

Sveter na chladné počasie

Ľudia si na vás pri prvom kontakte ako prvé všimnú vlasy, make-up a oblečenie. Preto by sme sa mali o seba naozaj starať, aby sme urobili ten najlepší dojem. No žiaľ veľa žien si myslí, že na to, aby vyzeralo pekne a moderne musí ich šatník obsahovať drahé kúsky od svetových módnych návrhárov. Opak je však pravdou. Nemusíte vlastniť plnú skriňu luxusných značiek na to, aby si vás ľudia na ulici všimli. Na to, aby ste zaujali a pripútali pozornosť okoloidúcich vám stačia aj základné basic kúsky lacnejšej kategórie. Čo by vo vašom šatníku nemalo chýbať?

sveter

Kvalitné rifle ale legíny.

Nie každá žena obľubuje šaty či sukne. Taktiež nie každá situácia nám sukne a šaty dovoľuje nosiť. Preto by náš šatník mal obsahovať aj naozaj kvalitné rifle či legíny, v ktorých sa budete cítiť veľmi pohodlne.

Tričko.

Tričkom nikdy nič nepokazíte. Práve naopak. Zaujímavé tričko môže pôsobiť veľmi štýlovo. Vzhľadom na to, s akými ďalšími kúskami ho skombinujete, môžete vytvoriť ako športový, tak aj elegantný outfit.

sveter

Sveter.

Svetre sú mimoriadne obľúbený vrchný odev oblečenia. Sú mimoriadne pohodlné a dokážu v chladnom počasí tiež výborne zahriať. Svetre už dávno nemusia byť len veľké aké sme poznali u našich babičiek. Dnes môžete nosením svetra vyzerať dokonca sexy. Ponuka svetrov je v dnešnej dobe skutočne rozmanitá. Stále obľúbené sú oversize kúsky a dámske dlhé svetre, ktoré sú pohodlné a dokážete nimi schovať aj nadbytočné kilá. Pre odvážnejšie sú aj svetríky s výstrihmi či v krátkom strihu. Svetre sú vhodné na každodenné nosenie či už do práce, kaviarne alebo len tak do obchodu. Túto sezónu sú taktiež veľmi populárne svetrové šaty. Ak ani vám neujde žiadna novinka, svetrové šaty by nemali chýbať ani vo vašom šatníku.Kvalitné a originálne oblečenie, pomocou ktorého docielite nádherný zaujímavý outfit nájdete na bigstarjeans.sk.

Rubriky
Výrobky

LED pásy Bratislava – dekoračné osvetlenie

Ak váhate, ktorý druh osvetlenia je pre vás ten pravý možno vás presvedčia práve len pasy, ktoré pôsobia nielen štýlovo, ale sú aj veľmi praktické a úsporné.
Svietiaci LED Pásik je flexibilný pásik, na ktorom sa nachádzajú navzájom poprepájané maličké diódy. Tie spolu vytvárajú svietidlo, ktoré pôsobí elegantne a veľmi zaujímavo. V noci pásiky vyzerajú veľmi impozantne a dokážu krásne osviežiť miestnosť. Navyše šetria miesto, keďže sú dosť malých rozmerov. Veľkou výhodou týchto pásikov je, že sa môžu strihať a vieme si, teda vyrobiť pásik na mieru presne aký potrebujeme. Preto si môžete kúpiť väčší rozmer a upraviť ho tak, ako je potrebné. Nemusíte sa báť strihaním nedôjde k poškodeniu elektroniky, a teda nijako nenaruší chod svietivosti.

LED pásik

Kde sa s takýmto osvetlením môžete stretnúť?

Možnosti je veľa, ale v domácnosti sa najčastejšie môžete stretnúť s takýmto druhom osvetlenie v kuchyni, kde tieto pásiky vedia oživiť kuchynskú linku, pult či skrinku.V obývacej izbe si takýto LED pásik môžete prilepiť na rôzny nábytok či je to skrinka,obývacia stena alebo mini bar. LED Pásik krásne vynikne okolo skrine. Poslednú dobu si ľudia dávajú pásiky okolo TV a tiež vhodným miestom na inštaláciu sú stropy. Taktiež je vhodný pre miesta, kde nie je možné použiť iné svietidla.

LED pásiky sú dostupné v rôznych farbách od výmyslu sveta. A ak by ste sa aj tak nevedeli rozhodnúť, ktorá farba je pre vás tá práva nemusíte sa trápiť existuje RGB, kde si môžete ovládať rôzne farby podľa vašej nálady. Ovládať si to môžete cez ovládač, kde si jednoducho regulujete intenzitu ako aj odtiene farieb. Existujú pásiky, ktoré sú určené pre vlhké a vodné prostredie. Takýto typ pásikov si môžete nainštalovať do kúpeľni keďže príslušné pásiky spĺňajú bezpečnostnú normu, majú IP krytie a sú, teda určené do vlhkého prostredia pásiky dokonale vyniknú okolo skrinky pod umývadlom. Vidieť ich môžete aj v rôznych obchodoch, kde zdobia vitrínky výkladov.

Stretnúť sa môžeme aj s externými svietidlami, ktoré sú zostrojené tak, aby prežili vonkajšie vplyvy. Môžu sa požiť napríklad okolo bazénu či výrivky, kde sa používajú výlučne s IP krytým, ktoré sme si už spomenuli. Takéto pásiky sú plné vodotesne. Externé pásiky môžeme využiť aj na fasádu domu či záhradky. Najčastejšie sa LED pásiky používajú vo vyhotovení s napätím 12 V a 24 V. Existujú aj pásiky s vyšším napätím konkrétne do 240 V. Na výber máte dve varianty inštalácie:

LED pásik si jednoducho nalepíte pomocou obojstrannej pásky alebo máte možnosť inštalácie pomocou lišty.
Varianty si zvoľte podľa výberu prostredia, v ktorom chcete len pásik použivať.
Pásiky sú dostupné v rôznych veľkostiach a stretnúť sa môžeme s rozmermi od 1 metra.

LED pásik

Čo sa týka zdroja máte na výber niekoľko možnosti: tým základným je zapojenie do siete, teda klasickej zásuvky 230 V. Taktiež sú dostupné 24 V a 12 V o ktorých sme už hovorili. Šetria energiu, a preto sú tiež veľmi obľúbené. Dosť praktické sú aj pásiky, ktoré sú na baterky, čiže si pásik môžete zobrať kdekoľvek so sebou a nemusíte sa znepokojovať či tam bude dostupná zásuvka. Stretnúť sa môžete aj s typom, ktorý sa napája cez USB. To znamená,že si pásik dokážete pripojiť či už do počítača alebo si ho dáte do autá napríklad na palubnú dosku. Ďalšou možnosťou napájania je solárna energia, ktorá je určená do externého prostredia.Využiť taký pásik môžete v lete napríklad v záhrade, kde bude pod priamym slnkom. Používa sa hlavne tam, kde nie je možné LED pásik napojiť na zásuvku ani na žiaden iný zdroj elektrickej energie. Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek druh LED pásika budeme radi ak si vyberiete práve nás LED pásy Bratislava.

Rubriky
Výrobky

Komplexná starostlivosť o Vašu pleť

Hľadáte kozmetiku, ktorá by naozaj spĺňala všetky hlavné funkcie, ktoré hodne požadujete a teda bola dokonale funkčná a práve zameraná na tie oblasti vašich problematických oblastí, ktoré by ste chceli podporiť vylepšiť, vzpružiť, dodať im viac vzhľadu alebo flexibility? Ak hľadáte kvalitnú zdravotnú kozmetiku, určite ste tu správne, pretože na našej internetovej stránke vám ponúkame tú najlepšiu zdravotnú kozmetiku, ktorá zameria váš problém a odstráni jeho dôsledky alebo vyhladí vrásky presne tak, ako ste si to predstavovali! Produkty Dr Nona patria medzi produkty z rady skutočne kvalitnej lekárskej kozmetiky, ktorá vám pomôže zamerať váš problém, ako napríklad veľa vrásky okolo očí a odstrániť ich vyhladiť už v priebehu veľmi krátkej chvíle po pár veľkých nanesenia, pretože kozmetika, ktorú vám ponúkame skutočne stojí za vyskúšanie. Napriek tomu, že mnoho kozmetických značiek väčšinou iba sľubuje to, čo nedokáže splniť, ak si vyberiete správnu kozmetickú značku môžete sa skutočne spoľahnúť na to, že výsledky budú stáť za to a že sa budete v tejto kozmetickej značke môcť vracať a znova a znova kvôli jej vysokej dostupnosti a rovnako tak aj perfektným výsledkom, ktoré vám skutočne zaručuje!

žena pred zrkadlom

Nech už preto hľadáte vyriešenie akéhokoľvek problému s vašou pleťou alebo pokožkou, radi by ste odstrániť vrásky vyhladili vašu pleť dodáva jej trochu viacej hydratácie, pružnosti a sviežosti alebo jednoducho hľadať iba produkty pre dennú starostlivosť o vašu pleť, určite neváhajte navštíviť našu internetovú stránku.

starostlivosť o pleť

Tie najlepšie produkty, ktoré skutočne stoja za vyskúšanie sa vám budú páčiť je iba z hľadiska krásneho štýlového a estetického prevedenia, ale aj vďaka perfektnej veľkosti, ktorá sa dokonale hodí napríklad do vašej kozmetickej taštičky, vďaka čomu si môžete zobrať so sebou na vaše výlety alebo kamkoľvek na cesty!

Rubriky
Výrobky

Problem s pleťou

Už ste niekedy premýšľali, na čo vlastne slúži najlepšia pleťová kozmetika? Kozmetika (a hlavne pleťová) je veľmi dôležitá a úžasná vec, aj keď si to vlastne niektorí ľudia vôbec nepripúšťajú, čo je celkom škoda. Pleťová kozmetika má tiež nespočetné množstvo výhod, ktoré my môžeme bez obáv využiť a pleťovú kozmetiku si kúpiť. Nie je nič lepšie, ako túto šancu využiť. A z čoho vzniklo spojenie pleťová kozmetika? No predsa od slova pleť. To znamená, že sa využíva na pleť a má zázračné účinky.
Napríklad ak bojujete s akné, či pupienkami na tvári a na tvári, táto pleťová kozmetika by vám mohla naozaj veľmi pomôcť.

m

Je samozrejmé, že sa nečistôt, pupienkov a akné na tvári nezbavíte po dni užívania pleťovej kozmetiky, ale pokiaľ ju budete užívať pravidelne (najlepšie každý deň), naozaj sa vám to môže veľmi vyplatiť. Pleťová kozmetika totiž začne pôsobiť a vďaka tomu vy môžete spozorovať na sebe hocijaké zmeny – napríklad zlepšenie akné, zmiznutie pupienkov. Pleť sa po užívaní pleťovej kozmetiky úplne zmení – bude hladšia, jemnejšia a príjemnejšia na dotyk. Potom už sa nebudete musieť báť fotiť, pretože v tom lepšom prípade sa akné zmierni, v tom najlepšom prípade akné a pupienky vymiznú úplne.

m

Takže iba vďaka tomu, že dáte doslova defakto pár korún za pleťovú kozmetiku, budete mať pleť ako novú. Práve pleťová kozmetika je niečo, do čoho sa naozaj oplatí investovať a je to jedna z vecí, ktoré naozaj dávajú zmysel. Navyše ak máte akné, je jasné, že sa to prejaví väčšinou aj na vašom sebavedomí – ľudia s akné sa totiž cítia nesevedome a zle. V momente, keď sa im ale pleť uzdraví, sa začnú cítiť inak, sebavedomejšie, lepšie a bude to poznať dokonca aj na ich psychike – a verte tomu, že občas psychika s človekom, ktorý má akné, dokáže veľmi zamávať. Preto vyskúšajte pleťovú kozmetiku a uvidíte.

Rubriky
Výrobky

Chystáte svadbu?

Svadba je dňom, po ktorom túži takmer každá žena. Znamená začiatok spoločnej cesty so svojim milovaným mužom. Preto tento deň musíme aj patrične osláviť. Svadobný deň sa na Slovensku nesie v duchu oslavy, zábavy a rodiny. Prípravy na túto veľkolepú udalosť bývajú niekoľkomesačné dokonca aj niekoľkoročné. Je potrebné objednať množstvo súkromných osôb ako kameraman či fotograf, zariadiť koláče či celú agentúru. Dôležité je však nezabudnúť na svadobné tlačoviny.
Svadobné tlačoviny predstavujú súhrn papierových pomôcok, ktoré sú potrebné na svadbe či na jej prípravu. Svadobné menu, menovky alebo zasadací poriadok. No azda najdôležitejšie sú svadobné oznámenia.

novomanželia

Svadobné oznámenie je prvý kontakt vašich blízkych a hostí s vašou svadbou. Niektorí do momentu rozdávania svadobných oznámení o svojom rozhodnutí zaryto mlčia a svadobné oznámenie môže byť aj príjemným prekvapením ako túto novinu rozšíriť do sveta. Ak však o vašom zámere vziať si svojho partnera už všetci vedia, svadobné oznámenie hosťom musíte aj tak rozdať. Spolu s pozvánkou ku svadobnému stolu znamená oficiálne pozvanie vašich hostí na túto spoločenskú udalosť. Okrem toho má aj informatívny charakter. Na oznámenie sa uvádza niekoľko informácií ohľadom svadby. Okrem mien svadobčanov aj dátum, čas a miesto konania obradu.

svadobné obrúčky

Dizajn svadobného oznámenia je individuálna záležitosť. V ponuke nájdete elegantné motívy, jednoduché minimalistické štýly či aj vtipné prevedenia. Zaujať môžete moderným vzhľadom či použitím netradičných materiálov. Na pozadie môžete zvoliť ornamenty, kvety ale aj vlastnú spoločnú fotografiu. Cena svadobného oznámenia je niekoľko centov. Výrobcovia vedia ponúkať množstevnú zľavu pri objednaní väčšie počtu svadobných oznámení. K tomu všetkému stačí už len vybrať vhodný typ obálky a môžete sa vydávať.

Rubriky
Výrobky

Nepremeškajte skvelú možnosť na nákup online!

Neviete, ktoré doplnky skutočne budete nosiť a ktoré práve naopak vám budú vo vašom šatníku iba zavadzať v dôsledku čoho miniete zbytočne iba peniaze, ktoré by ste mohli využiť aj niečo, čo bude mať skutočne zmysel? Čím viac produktov a variantov nám trh ponúka, tým môže byť pre nás, ako ľudí, ktorí radi nakupujú online oveľa ťažšie, vybrať si ten najvhodnejší prvok, práve kvôli podmanivým reklamám, ktorými sa niekedy necháme podmaniť. Súčasná doba pritom predstavuje skutočne veľmi širokú škálu produktov, z ktorých si môžeme vybrať a práve preto sa nám niekedy môže zdať, že kúpime niečo, čo vôbec nepotrebujeme a čo sa nám možno v konečnom dôsledku ani nepáči tak, ako by sa nám mohol páčiť iný produkt a ktoré by sme dokonca mohli zohnať najlepšie a za výhodnejšiu cenu.

fialové pozadie

Ak preto hľadáte kvalitné šiltovky, určite vám neodporúčame zakupovať ich na prvej stránke, ktorú nájdete, ale mali by ste si spraviť prehľad o cenách a tých najkrajších štýlových prevedeniach, pretože niektoré šiltovky sa vám budú hodiť určite oveľa viac, ako iné a práve preto by ste mali zvážiť nákup na všetkých internetových stránkach! Šiltovka, ktorú vám ponúkané u nás sa vám bude páčiť nie iba kvôli kvalitnej značke, ale aj kvôli veľmi výhodnej cene.

žena v prírode

Ak preto práve teraz uvažujete na akej internetovej stránke si zakúpite vašu novú čiapku so šiltom, určite vyskúšajte a navštívte aj tú našu, pretože pre porovnanie cien, aby naučiť tylových prevedení a môžeš no aj pre vaše konkrétne požiadavky a uprednostnenie vášho konkrétneho štýlu sa vám bude naša internetová stránka páčiť zo všetkého najviac! Spravte si preto aj vy prehľad o cenových ponukách, dizajnoch, farebných prevedeniach a rôznych variantoch čiapok predtým, ako nejakú kúpite a možno nájdete niečo, o čom ste ani nesnívali, že nájdete za oveľa výhodnejšiu cenu!

Rubriky
Výrobky

Ako si vybrať správnu sedačku?

Sedačka je skutočne veľmi dôležitá časť celej obývacej miestnosti, rovnako tak aj zariadenia celej domácnosti, pretože práve od toho, akú sedačku zvolíme k nám domov sa odvíja aj zariadenie ostatných miestností a takpovediac predurčuje zariadenie a farebný odtieň celého dizajnu nášho domova. Je dôležité preto vyberať každý kúsok vždy rozvážne. Všetci veľmi dobre vieme, že najdôležitejšie pri sedačke je jej veľkosť a rovnako tak aj pohodlnosť, avšak nebolo by príjemné, keby môžete mať aj sedačku, ktorá nie je iba veľká príjemná a pohodlná, ale rovnako tak aj veľmi štýlová a vyjde vás oveľa menej, než toľko koľko ste rátali, že by vás výjsť nová sedačka mohla? Sedačky https://albero.sk/kategoria-produktu/sedacky/, ktoré si môžete jednoducho objednať na našej internetovej stránke vám ponúknu dostatok komfortu a rovnako tak dodajú vášmu domovu to, čo mu chýba. Zariadiť domácnosti nie iba pohodlne, ale aj štýlovo je niekedy veľké umenie a preto ak si chcete nechať aj vy poradiť od skutočných profesionálovi vyberte si práve teraz našu internetovú stránku a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte okamžite kontaktovať.

čierno-biela sedačka

Túžite aj vy po krásnom zariadení a krásnom nábytku vo vašej domácnosti, avšak neviete kedy by ste ho mali kúpiť? Túžite po akciových cenách a radi by ste zariadili aj vy vašu domácnosť podľa toho, ako ste po nej vždy najviac túžili? Chcete sa u vás doma aj vy cítiť skutočne komfortne, a preto ste sa rozhodli, že si dom zariadite spoľahlivo a tak, aby vám nábytok dlho vydržal?

kožená sedačka

Stavte na našu stránku a budete sa môcť vždy spoľahnúť na to, že nás zoženiete iba tie najkvalitnejšie kúsky nábytku do vašej domácnosti, ktorými nikdy nepohrdnete, ale ktoré vydržia práve toľko, koľko majú a na ktorej sa budete môcť spoľahnúť či už prerábate vašu kuchynskú linku alebo zariaďujete akúkoľvek miestnosť vo vašej domácnosti!

Rubriky
Výrobky

Dvere nemusíme iba otvárať, posuvné krídla sú momentálne trendy

Doma to poznáte, ak chcete mať súkromie, zavriete dvere a hotovo, ste izolovaný od zvyšku osadenstva bytu. Aby to bolo dokonalé, musia byť dvere plné, to znamená, nepriehľadné a zvukovo izolačné. Tieto podmienky spĺňa drevo či iné náhradné materiály, no trendy sa menia a s nimi aj druhy materiálov, z ktorých sa dvere vyrábajú.

Tadičné dvere ešte nevymizli

Moderná domácnosť je založená na funkčných, praktických a jednoduchých čistých prvkoch, strohej architektúre bez množstva zbytočných predmetov a podľa možnosti aj na minimalizme. Pri rekonštrukciách sa zameriavame na to, aby sme použili posuvné sklenené dvere Lmmont moderné a kvalitné materiály, decentné, dizajnovo zaujímavé a prepracované, s praktickými prvkami. Medzi obľúbené materiály v súčasnosti aj v bytovom dizajne patrí sklo. Jeho čistota je lákadlom mnohých dizajnérov, sú fascinovaní jeho variabilnosťou a nadčasovosťou.

Sklenené prvky a predmety nájdeme v každej domácnosti v najrozličnejších podobách, no stále častejšie sa objavujú v podobe sklenených krídel dverí. Otváravé krídla však nahrádzajú šikovnejšie, posuvné, tie totiž šetria priestor, taký potrebný v každej domácnosti, a tým, že sú zo skla, umožňujú vniesť do tmavších priestorov svetlo. Posuvné krídla dverí sa odsúvajú do strán, a tak nie je nutné, aby pred nimi bol veľa miesta, čo určite ocenia majitelia malých bytov. Posun zabezpečujú koľajničky, je tichý a plynulý, s možnosťou posunu do jednej alebo druhej strany.

Sklo v podobe dverného krídla

Sklo na dverné krídla je bezpečnostné, môže byť číre, mať pieskovanú či matnú povrchovú úpravu, je možné polepiť ho grafickou fóliou či potlačou priamo na sklo, existujú aj farebné druhy skla a mnoho iných spôsobov povrchovej úpravy. Výrobca dokonca dokáže preniesť grafické návrhy majiteľa dverí na sklenené krídla, tak vznikne zaujímavý a originálny kúsok interiéru. Sklenené posuvné dvere sú výbornou alternatívou k dverám, ktoré budú plniť svoju funkciu a zároveň sa stanú aj stredobodom kompozície interiéru, ktorý zveľadia a dodajú mu celkom nový, iný akcent.