Rubriky
Výrobky

Originálne ergonomické prepravky na nápoje odlíšia váš biznis

Pre výrobcov a distribútorov nápojov máme dobrú správu. Plastové prepravky, nemusia slúžiť už len ako jednoduchý prepravný obal na fľašky, môžu sa stať nosičom vašej reklamy. Pekný a originálny ergonomický tvar, vaše logo, nápis, slogan, obrázok alebo kontaktné údaje. To všetko môžete na svojich prepravkách odteraz mať. Pýtate sa, kde takéto skvelé prepravky nájdete ? Máme pre vás jeden tip!

napoje chladenie

Originálne plastové prepravky Schoelleralliber

Plastove prepravky na flase Schoellerallibert nájdete na web stranke www.schoellerallibert.com/sk/. Medzinárodná firma Schoelleralliber sa zaoberá výrobou a distribúciou prepravných obalov už viac ako 50 rokov. Plastové prepravky sú samozrejme vratné a ekologické, aby sa životné prostredie zaťažovalo čo najmenej. V ponuke tu nájdete rôzne dizajny a jemné variácie plastových prepraviek podľa veľkosti, výšky i prevedenia. Sú vhodné napríklad aj na klasické 0,5 litrové fľaše. Dizajn je pútavý a môžete si prepravky nechať potlačiť a spraviť z nich zaujímavý jedinečný nosič reklamy.

Univerzálne prepravky

Univerzálne prepravky na fľaše majú výhodu toho, že do nich môžete umiestňovať viaceré typy fľašiek. Taktiež sa dajú pekne upraviť a potlačiť vašim logom alebo iným marketingovým textom, či banerom. Sú ideálne na prepravu piva, nakoľko spĺňajú práve tieto štandardy. Vratné prepravky sú plne recyklovateľné a sú vhodné na stohovanie v 7 vrstvách na jednu paletu.

Pivo však nie je jediným sortimentom, v týchto praktických prepravkách sa dá prevážať aj iné nealkoholické nápoje, džúsy, minerálne vody a podobne.

flasky napojov

Predaj a prenájom prepraviek

Pokiaľ prepravky nechcete nakupovať, môžete si ich vo firme Schoellerallibert aj prenajať. Spôsob a cenu vzájomnej spolupráce si iste výhodne dohodnete. Nechajte si profesionálmi poradiť a využite vratné plastové prepravky čo najlepšie! Veď vaše nápoje si určite zaslúžia jedinečné zaobchádzanie a prezentáciu.