Výrobky

Potrebujete si kvalitne oddýchnuť? Stavte na matrace vysokej kvality!

Stavte na kvalitné matrace Segum.sk, ktoré chránia Vašu chrbticu, a dodajú Vám skvelý spánok! Oddýchnite si s našimi matracami od kvalitnej slovenskej značky! Ako prvý na Slovensku sme prišli na trh s výrobou zdravotných matracov z prírodných materiálov. Naša história výroby zdravotných ortopedických matracov SEGUM začala už od roku 1992. Máme skoro 30 – ročnú tradíciu výroby kvalitných matracov na Slovensku!

Postupne sme rozšírili náš sortiment aj o matracové podložky luxusnejšie kvality, tak aby sme vyhoveli požiadavkám aj náročnejších zákazníkov.

Poďte si oddýchnuť a zakúpte si naše produkty za skvelé ceny! V našej ponuke nájdete aj sendvičové a pružinové matracové podložky. V súčasnosti zákazníci uprednostňujú vyššie matracové podložky, tak aby im poskytoval kvalitný odpočinok. V súčasnosti sa matracové podložky prispôsobili tvarom postelí, tak že v našej ponuke nájdete produkty rôznych tvarov, materiálov a designu.

kvalitný odpočinok

Naše zdravotné matracové podložky obsahujú kvalitnú švajčiarsku penu Sanitized, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. Táto pena bola vytvorená práve pre zákazníkov trpiacich rôznymi alergiami.

Máme skvelé a dlhoročné skúsenosti a tradície s predajom kvalitných ortopedických matracov vysokej kvality za bezkonkurenčné ceny! Práve preto máme veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám opätovne vracajú!

penový matrac

Stavte na najvyššiu kvalitu za bezkonkurenčné ceny! Sme jednotka na slovenskom trhu! Vďaka našej kvalite matracov vyrobených z prírodných materiálov, Vám zabezpečíme ten najlepší a ten najkomfortnejší oddych! Už žiadne bolesti hlavy, zbytočné migrény alebo bolesti chrbtice! Vďaka našim ortopedickým matracom dosiahnete ten najvyšší komfort, a to za prijateľné ceny!

Kvalita za rozumnú cenu! Sme prví na Slovensku s kvalitnými ortopedickými matracmi, ktoré sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov!