Podnikanie

Sú tantrické masáže spojované so s*xuálnymi službami?

Jednoduchá otázka, jednoduchá odpoveď. Áno. O tantrických masážach si veľa ľudí myslí, že je to nejaký druh sexuálnych služieb, či uspokojovania, ale nie je to pravda. Tantrické masáže na blogu Bratislavatantra slúžia na prepojenie mysle človeka s telom na základe vnímavosti a citlivosti. Je pravdou, že pri tejto masáži sú zahrnuté aj pomôcky, ktoré mnoho ľudí považuje za s*xuálne. Ide napríklad o pierka, kamienky, ba i rôzne kusy látok od najjemnejších až po najdrsnejšie. Tieto druhy masáží sa radia medzi tie finančne náročnejšie, ale myslím, že stoja za to. Pri väčšine z nich dostanete čaj alebo kávu podľa vášho výberu na uvoľnenie tela a mysle. Navodí to príjemnú atmosféru a komfort, ktorý je pri osobnej masáži nevyhnutný.

sarong šatka

Ide o vzájomnú spoluprácu dvoch ľudí, maséra/masérky, podľa vášho výberu a vás (zákazníka). Prvoradé je vaše pohodlie a uvoľnenie sa. Musíte sa tomu vyslovene podvoliť, aby ste mohli precítiť každý nežný dotyk alebo pocit. Ako prvý nasleduje horúci kúpeľ s upokojujúcou orientálnou hudbou v pozadí a s príjemnou jemnou vôňou. Masér vám pred kúpeľom pripraví sarong (jemná šatka) a ostáva v inej miestnosti. Keď ste so svojim kúpeľom hotový, zazvoníte na zvonček a masér sa vám môže začať venovať. Začiatočný rituál sa začína v stoji, kde vás masér objíma a stará sa o vás ako o bábätko. Tento rituál končí odložením sarongu. Nasleduje začiatok masáže. Masér vám začne masírovať chodidlá či hlavu, slúži to na odbúranie napätia, nervozity alebo stresu. Ďalej pokračuje prikladaním nahriatych uterákov napustených vonnými esenciami po celom vašom tele. A nakoniec začne olejová masáž, kedy masér masíruje celí vaše telo masážnymi olejmi.

oleje a masážne pomôcky

Tantrická masáž súvisí aj s masážou intímnych partií. Cieľom tejto masáže nie je s*xuálne uspokojenie, ale prepojenie tela a duše vďaka vzrušivých podtónov – jemnými dotykmi, hladkaním či vôňou. V tejto časti masáže z vás úplne opadne všetka nervozita, budete sa dožadovať viac, kvôli silnému prepojeniu medzi masérom a vami.

Masáž končí opäť očistným kúpeľom a taktiež poslednou časťou môže byť aj posledný rozhovor s masérom ohľadom spokojnosti s tantrickou masážou a vašimi pocitmi.