Aj mužom tikajú biologické hodiny?

Aj mužom tikajú biologické hodiny?

2. 7. 2019

Žena v stredných rokoch už väčšinou túži po  voňavučkom bábätku, ktoré by jej robilo radosť v jej živote. Stáva sa niečo takéto aj mužom? Aj mužom tikajú biologické hodiny?
Väčšina otázok, ktoré si človek za život položí sú otázky, na ktoré nepozná odpoveď a tak skoro ju poznať ani nebude. Medzi tieto otázky patrí aj to, či muži majú biologické hodiny alebo nie. Povedala by som, že chlapi ako celok sa delia na dva tábory mužov. Prvá skupina mužov je stotožnená s tým, že bude mať niekedy dieťa a viac to neriešia. Potom sú muži, ktorí sú takmer celý život slobodný, takže s možnosťou, že budú mať niekedy dieťa, pretože nie je s kým a keď sa to náhodou s nejakou náhodnou ženou stane, tak to berú buď tragicky alebo ako hotovú vec. Jednoducho sa stalo. Muži, ktorí žijú s nejakou partnerkou tak s tým musia počítať, že sa môže niečo takéto stať.kočárek.jpg
Aj tak by som povedala, že tikanie biologických hodín je hlavnou výsadou ŽIEN. Niektorí muži majú síce také pohnútky a chute, že by chceli malé bábätko, ale sú to skôr krátkodobé sny, ktoré prechádzajú pri neposlúchaní iných príbuzných detí. Pomaznať, pohrať sa a vrátiť naspäť „majiteľovi“ to často mnohým chlapom úplne stačí. Iba si užijú deti, kým sú dobré a keď začnú plakať alebo mrnčať tak ich jednoducho a rýchlo vrátia.dětské oblečení.jpg Biologické hodiny sú veľmi ošemetná záležitosť v prípade mužského pohlavia. Nie je samozrejmé, či ich chlapi vôbec majú, ale skôr by som povedala, že nimi nedisponujú. My, ženy máme výhradné právo na disponovanie s biologickými hodinami. Verte mi však, že keď muži budú mať vlastné dieťa, tak nebudú až taký necitlivý, že pri krátkom plači ho budú hneď odkladať alebo niečo podobné. Muži totiž budú cítiť naozajstnú zodpovednosť za vás oboch a to ich prinúti zmeniť svoje postupy a návyky. Predsa, nie sú zlí Jno nie? Čo poviete?