Muži – večne nepreskúmaná záhada

Každé mužské oko si po prečítaní nadpisu určite utvorilo jeden a ten istý názor – „To musela písať zasa nejaká feministka!“. Verte mi, že tento článok bude skôr z pohľadu muža, ako ženy.

Asi každá žena by chcela pekného muža, s vypracovanou postavou, chytrou hlavou a hlavne veľmi vysokého. Chceli by nežného, milého a nebojácneho chlapa, ktorý sa o ňu dokáže postarať. Sú ale náročnejšie a tiež aj skromnejšie typy žien. Niektoré by od svojej druhej polovičky vyžadovali všetko na čo si zmyslia a druhé sa uspokoja s tým, čo im muža dokáže dať. Ktorý prístup je ale správny?

muž

Muži sú pod papučou stále. Robia pre ženu čo sa len dá, ale keď chcú len na chvíľku svätý pokoj a pauzu, sadnú si, otvoria si chladené pivo, zrazu sú to lenivé neschopné tvory, ktoré nič nedokážu. Samozrejme majú chyby aj muži aj ženy. Každý sme nejakí a každý sme iní. Ale že by sme si ich museli furt navzájom vyčítať? Myslím, že to je zbytočné a mali by sme sa chápať. Hlavne vy ženy! Nemôžete chcieť od muža všetko! Vaše polovičky majú tiež svoje hranice. J

Prejavovanie citov

Prejavovanie citov u mužov bolo vždy ťažké. Prečo by mali takí chlapi ako my plakať a hovoriť žene, že ju milujeme? Nie je to dostatočne jasné? Žena dokáže mužovi povedať na rovinu svoje a vyplakať sa mu na ramene. Určite sa medzi tou hromadou mužov nájde aj citlivejší charakter, ktorý si tiež rád poplače a dá najavo svoje city – je to pekné, ale netreba to preháňať. Každý muž by mal vedieť prejaviť svoje city, či už je to „tvrďák“ alebo jemný pán.  V každom je kúsok nežnosti a lásky, ktorú nedokážu prejaviť.

gentleman
 
K mužom a ženám sa toho veľa písať nedá, keďže sme každý iní a úplne odlišní. Buď vo farbe očí, výške, farbe vlasov, v povahe alebo iných veciach. Niekedy nemusíme  byť spokojní so všetkým čo nám partner ponúka a tak volíme najľahší variant – rozchod. Netreba hádzať všetkých do jedného vreca a byť ohľaduplní ku všetkým. Niektorí sme vyberaví a musíme hľadať spomedzi tej haldy partnerov, toho pravého. Jednoznačne niekoho na tomto svete nájdeme a budeme šťastní. Ako sa hovorí, pravú lásku môžete stretnúť hneď za najbližším rohom. Tak sa toho nebojte a nájdite tú pravú!