Nezařazené

Nájdime zaujímavé info

Pomocou webu a hlavne niektorých, žiaľ, neprávom menej známych stránok sa môžeme dozvedieť informácie, o ktorých teraz ani len netušíme. Pomocou najpopulárnejšej webovej stránky zadáme do vyhľadávača interesting web sites a následne sa nestačíme diviť, koľko zaujímavých a cool stránok existuje, no žiaľ, akosi sme o nich doteraz nepočuli. Ale nevadí, teraz ich máme na dosah.

informace

O aké stránky vlastne ide?

Uf, ide o veľa stránok rôzneho zamerania, ale posnažím sa Vám ich zopár opísať.
Viete napríklad o tom, že takouto cestou nájdete i zaujímavú a veľmi užitočnú alternatívu wikipédie? Ale alternatíva je slabé slovo, pretože stránka, ktorú mám na mysli je podľa viacerých názorov od wikipédie ešte o poznanie lepšia. Vieme, že wikipédia ide dolu vodou a častokrát sa stane, že nenájdeme presne to, čo hľadáme. Na stránke, ktorú opisujem by takýto prípad nastať nemal a ak aj takéto nedostatky nastanú, tak v menšom množstve.

Ďalej nájdeme webovú stránku, ktorá nás dokáže pripraviť na skúšky. Jej obsah je v podstate učivo, ktoré sa preberá na amerických akadémiách.
Potom tu máme taký mix v podobe vyhľadávanie informácií, no miesto textu nájdete aktuálnu, či ľubovoľnú znalosť pomocou videí. Ak Vás nenapadá aktuálna téma, proste kliknte na I want to watch something else a vyhodí sa Vám video s nejakou aktuálnou témou, napríklad prejav niektoré prezidenta, či hocičo iné, zaujímavé a aktuálne.

monitor

Ak máte záujem nachvíľu sa vrátiť v čase a pozrieť sa, ako vyzerali webové stránky napríklad Applu z roku 1995, je to možné. Na stránke zadáte do vyhľadávača ľubovoľné slovo, napríklad spomínaný Apple a pomocou kalendára označíte dátum. Následne, ak sme označili napr. rok 95, tak sa Vám zobrazí podoba ich webovej stránky z tohto obdobia. Ak nič iné, aspoň sa pobavíme na drahých cenách za počítače, ktoré sú dnes už minulosťou.