Podnikanie

Senzuálne erotické masáže v tantra salónoch

Myslíte si, že každá masáž je vo svojej podstate rovnaká alebo nanajvýš podobná? Nie je to tak, niektoré sa výrazne odlišujú a môžu byť napríklad erotické či pracovať so sexualitou vášho tela. Čím teda nemusia prinášať len uvoľnenie od telesnej bolesti, ale takisto sexuálne uvoľnenie alebo zvoľnenie napätia po náročnom a stresujúcom období. To prináša tantra salón v našom hlavnom meste, ktorý sa zaoberá všetkými typmi senzuálnych masáži.

Áno, v skutočnosti je ich hneď niekoľko a každá technika má niečo do seba. Pre začiatočníkov je však podľa viacerých názorov najvhodnejšie začať práve s „classic“ a ostatné skúsiť až po precítení a pochopení tohto zážitku, resp. pôžitku.

posteľ na masáž

Viete, ako má zákazník pri klasickej masáži okolo pása omotaný ručník a masér/ka je oblečená v akomsi bielom overale? V prípade senzuálnych techník a tantrického salónu je to samozrejme iné, návštevník musí rátať s tým, že bude ležať nahý a rovnako tak bude nahá (aspoň do pol pása) aj masérka. Pretože pri týchto postupoch prebiehajú niekedy intenzívne, väčšinou však príjemné a uvoľňujúce dotyky v erotogénnych zónach tela a podstatou je tu práca so sexuálnou energiou. Súčasťou je masáž intímnych partií, u mužov sa napríklad praktizuje aj masírovanie prostaty.

sexi mladá žena

Nejakým citeľným účinkom senzuálnych dotykov je samozrejme relax a príjemné pocity, okrem toho ale aj zvýšenie libida. Z tohto dôvodu navštevujú alebo praktizujú vo svojom súkromí tantrickú masáž aj páry, kde je problémom práve strata chuti na sex, či už je dôvodom stres z práce, vyčerpanosť alebo niečo iné. A liečivé vedia byť tieto dotyky aj v prípade, ak sa muži stretávajú s erektilnou dysfunkciou či oslabenou erekciou.

Návštevníkmi salónu však bývajú aj mnohí zdraví muži a dokonca páry, ktoré v tom vidia atraktívny zážitok, možnosť oddýchnuť si a zregenerovať svoje sily.