Výrobky

Panelové LED svetlá

LED panely sa často používajú ako svetelné doplnky, ktoré svojou modernou úpravou ozvláštnia akúkoľvek izbu a vytvoria v nej špeciálnu atmosféru. Zväčša ich môžeme nájsť v obývačkách, kuchyniach, kúpeľniach, spálňach, šatníkových skriniach alebo na chodbách. Spestria však aj rôzne hotely, administratívne spoločnosti, továrne, obchody a iné. Ich montovanie je nenáročné a najčastejšie sa vsádzajú do sadrokartónu na stenách alebo strope. Kvôli použitému sadrokartónu a ich tenkej hrúbke sa dajú šikovne schovať, čím pôsobia veľmi diskrétne, ale zároveň po rozsvietení vizuálne atraktívne. Pri ich zakúpení k nim automaticky dostanete aj napájač, takže ich zapojenie k elektrine vôbec nie je komplikované a svietiť môžete takmer ihneď.

Hranatý LED panel

Oko potešia rôzne farebné možnosti, ktoré sa počas zapnutia vyznačujú silnou farebnou intenzitou. Vrátané tradičnej bielej, tak experimentovať môžete s niekoľkými zafarbeniami miestnosti, ktoré nastavíte a hladko zmeníte vďaka diaľkovému alebo nástennému ovládaču, či mobilnému zariadeniu a tabletu, kam stiahnete ovládaciu aplikáciu. Keď si teda neviete vybrať, akú farbu by ste presne chceli, na výber máte hneď niekoľko odtieňov, blikajúcich, stmievajúcich a prechodových režimov, či LED panely https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla vo verzií RGB (červená, zelená, modrá), ktoré vedia miešať spojením červenej, zelenej a modrej rozličné iné farby, alebo svetlá

Okrúhly LED panel

Dual white, ktorými zase budete môcť voliť rôzne teplotné odtiene bielej (neutrálna, studená, teplá). Bežnými sú LED panely v štvorcových, obdĺžnikových, prípadne iných hranatých tvaroch, avšak momentálne sa čoraz viac predávajú aj netypické okrúhle a guľaté panely. Vrátané tvaru vás možno zaujíma aj veľkosť takéto panelu, ktorý získate vo väčších i menších rozmeroch. Je všeobecne známe, že LED svetlá majú veľmi dlhú životnosť, preto aj na LED panely platí záručná doba až niekoľko rokov.