Výrobky

Moderné a účelové sklenené dvere

Pri projektovaní interiéru alebo aj exteriéru nezabúdajte na správne osvetlenie aj vo forme prirodzeného svetla a jasu. Veľkým pomocníkom Vám budú sklenené dvere, ktoré v rôznych podobách presvetľujú objekty a dávajú im nezvyčajný moderný štýl.

bedroom-670249_640-1

Ak sa rozhodnete pre ponuku sklenených dverí sklenené dvere posuvné získate okrem hry so svetlom aj dostatok priestoru a nezvyčajné architektonické riešenia.

Ponuka Vám zabezpečí kompletný servis od zamerania až po celkovú realizáciu, poradí Vám a pomôže s výberom vhodného povrchového materiálu. Vytvorí Vám priestor nielen podľa Vašich predstáv, ale aj priestor, ktorý bude funkčný, účelový, elegantný a nadčasový.

Zo sklenených posuvných dverí nemusíte mať obavu a ani mať pred nimi rešpekt, používané sklo je bezpečné, vždy certifikované a vždy takmer nerozbitné. Manipulácia so sklenenými posuvnými dverami je úplne jednoduchá, úchyty alebo madlá voľne a ľahko posúvajú dvere osadené v špeciálnych púzdrach s posuvnými systémami, dvere sa ľahko otvárajú a zatvárajú, ich dojazd je na doraz, tichý a dojazdová podložka tlmí náraz a zbytočný hluk.

Sú vhodné aj do priestoru, kde sa pohybujú deti, veľmi ľahko si zvyknú na manipuláciu s nimi.

Každý priestor, objekt sú špecifické a sú vždy naprojektované na daný účel využitia. Ich charakter podčiarknete správnym výberom povrchovej úpravy – možností na výber budete mať veľa.

Stačí si zvoliť od číreho, matného skla, vybrať z množstva vzorov a kombinácií tak, aby ste si vytvorili dokonalý a útulný priestor.

Výrazným označením pomocou povrchovej fólie dosiahnete aj upozornenie na celosklenené posuvné dvere v akejkoľvek prevádzke a zabezpečíte tak požadovanú bezpečnosť.

architecture-932157_640

Na rozdiel od klasických dverí je ich výška a šírka neobmedzená, záleží od priestoru a možností, ktoré ponúka.

Pre interiérový dizajn sú dnes sklenené posuvné dvere aktuálnou módnou prioritou, spĺňajú nielen vysokú estetickú, ale aj funkčnú hodnotu.