Výrobky

Mobilná chata

V dnešnej dobe sa po celom Slovensku rozšíril trend vlastných záhradok a chatiek. Človek občas potrebuje vypnúť a najlepšie to ide na čerstvom vzduchu v prírode. A ešte ak ste na vlastnom pozemku s chatou. Vlastniť chatku nie je v dnešnej dobe jednoduché. Prvým problémom býva pozemok, kde svoju rekreačnú chata chcete postaviť. Ak však takýto pozemok máte nie je na čo čakať.

house-1031011_1280

Murované či drevené chaty bývajú často drahé na realizáciu. Firmy si pýtajú za postavenie veľké peniaze a málokto si to môže dovoliť. Práve preto prišiel na trh Mobilný dom Willerby Granada Once euro-mobilnedomy.sk, ktoré si môžete za prijateľnú cenu umiestniť na akýkoľvek pozemok. Dokonca aj do záhrady za vlastný dom. Ide o obytnú bunku, s vlastným vchodom, terasou, oknami a zariadením. Vnútri nájdete kuchyňu s nerezovým zariadením, spálňa je vybavená posteľou a skriňou. Veľkoplošné okná dokonale presvetlia interiér. Mobilný dom je nenáročný na údržbu a vy si môžete užívať chvíle relaxu. Výhodou takejto varianty rekreačnej chaty je nižšia cena, ľahká dostupnosť k produktu a moderné prevedenie.

3871-IMG_20190216_113400(800x600)

Po umiestnení chatky na pozemok vám stačí doladiť už iba exteriér. Mať vlastné hniezdočko na oddych je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Kde si lepšie môžete oddýchnuť, ako na terase svojej chaty so šálkou kávy v ruke? Takýto spôsob mobilného domu je vhodný ako pre mladšie ročníky, tak aj pre seniorov, ktorý preferujú bez údržbovosť. Na chatke už nemusíte riešiť žiadne stavebné či doplnkové úpravy. Je vo finálnej podobe s dreveným obýjaním a kvalitnou strechou. Investícia do nehnuteľnosti je dnes najviac vyhľadávanou investíciou. Pokiaľ túžite po vlastnej chate, nie je na čo čakať a teraz je najvhodnejší čas na jej kúpu. Už si stačí len váš príbytok útulne zariadiť a môžete si začať vychutnávať vytúžené chvíle oddychu.