Rubriky
Podnikanie

Masáž lingamu – prostaty

Masáž lingamu, inak známa aj masáž prostaty https://www.tantradiamond.sk/masaz-prostaty-sucast-tantrickej-masaze/, je jednou z mnohých tantrických masáží, ktorá dokáže ľudskému telu pomôcť s relaxáciou. Tento typ masáže určite nie je pre každého, keďže ide o masírovanie a stimulovanie intímnych partií. Veľa ľudí by sa na takúto masáž neodvážilo prísť, avšak tí čo ju vyskúšali, vždy odchádzali spokojní a vrátili sa znova. Keďže ide o masáž prostaty, je táto procedúra určená pre mužov. Pokiaľ sa teda cítite byť vyčerpaný, máte stres z práce alebo len hľadáte niečo nezvyčajné a nové, čo by ste chceli zažiť, jednoznačne masáž lingamu vyskúšajte.

Masážne doplnky

Počas priebehu tejto masáže, masérka pracuje s energiami, ktoré sa snaží usmerňovať správnym smerom. Samozrejme ako pri každej tantrickej masáži, aj pri tejto sa pracuje najmä so sexuálnou energiou. Masáž sprevádzajú dotyky a stimulácia mužských intímnych partií, od pohlavného orgánu až po zadné partie tela. Okrem intímnych partií sa však masírujú aj iné časti mužského tela. Táto masážna procedúra dokáže zaručene každého muža maximálne uvoľniť, zrelaxovať a odpútať ho od každodenného napätia, či stresu a negatívnych emotívnych pocitov. Vrátane pocitového hľadiska, majú tantrické techniky aj liečivé účinky, napríklad na dušu človeka, pretože pôsobia i terapeutickými účinkami. Tantra tak dokáže pomôcť i ľuďom, ktorých trápia duševné a psychické ťažkosti, či iné bôle na duši. Masáž lingamu má rovnako uzdravujúce účinky, pretože pomáha prostate lepšie sa prekrvovať a muž sa vie naučiť ovládať a pracovať so svojimi energiami.

Priebeh masáže

Keď sa rozhodnete skúsiť niektorú z tantrických metód, nemusíte sa obávať. Masérka alebo prípadne masér vám odpovedia na všetky vaše otázky a usmernia vás, ak ste ešte nikdy na podobnej masáži neboli. Nezabudnite sa však podobne ako pred akoukoľvek inou masážou dôkladne umyť, pretože predsa len, na podobné procedúry treba chodiť čistý. Kúpeľ býva väčšinou aj súčasťou tantrických masáží.