Výrobky

Dvere zo skla určite neprehliadnete

Interiéry v moderných budovách sú riešené s ohľadom na potreby moderných ľudí, ich praktickosť a funkčnosť patria k základným vlastnostiam, ktoré ich povýšili do vyššieho „levelu“. O estetickej stránke skla nie je potrebné hovoriť, vďaka širokej škále možností jeho povrchovej úpravy sa z neho môže stať originálny prvok s nápaditým dizajnom.

Veľké presklené plochy sú vítané

Priestor je pre každého človeka potrebný a dostatok priestoru je dôležitý, no pri súčasných trendoch v bývaní a pri cenách, ktoré zaň musíme zaplatiť, je pochopiteľné, že mnohí z nás prihliadajú na veľkosť nehnuteľnosti, o ktorú majú záujem, pretože v snahe nájsť si vyhovujúce bývanie musia robiť kompromisy. Stiesnenejšie priestory však nemusia znamenať pohromu, aj tie je možné dispozične upraviť tak, aby bolo bývanie dostačujúce.

Moderné interiéry a trendy, ktorými sa riadia, spájajú funkčnú a praktickú stránku do jedného dizajnovo prepracovaného celku, kde dominuje štýlovosť a originálny nápad. Každá miestnosť v byte či dome má vstup, ktorý uzatvárame dverami, a tie bývajú vo väčšine drevené, plné, teda nepriehľadné. To je fajn, pokiaľ chceme miestnosť úplne odstrihnúť od ostatných častí priestoru, ale musíme si uvedomiť, že sú aj hltačmi svetla, teda bránia prenikaniu svetla dovnútra miestnosti. To však neplatí o skle, dvere, ktoré budú vyrobené zo skla a navyše sa budú posúvať do strany, nie otvárať, môžu vyriešiť viacero problémov naraz, presvetlenie a šetrenie miesta.

Zaujímavý grafický vzor na skle

Posuvné sklenené dvere Lmmont sa tešia popularite vďaka tomu, že umožňujú svetlu voľne sa šíriť, a to má dopad aj na optické zväčšenie priestoru, ich moderný dizajn a povrchová úprava podľa návrhu majiteľa z nich urobia prvok, ktorý bude stredobodom pozornosti. Sklo je bezpečnostné, číre, matné, pieskované či farebné alebo s potlačou priamo na sklo, výber je vecou vkusu majiteľa či stavebníka a tiež štýlu interiéru. V skratke povedané, posuvné sklenené dvere plnia svoju funkciu, opticky rozšíria priestor a zároveň ho šetria, pôsobia štýlovo a interiér bude vďaka nim pôsobiť oveľa modernejšie.